Bal charytatywny

IDEA

Organizatorzy Konkursu Miss Polonia, Agencja IGO-ART i Hotel Narvil Conference & Spa pragną zaprosić Państwa do uczestnictwa i wsparcia wyjątkowej inicjatywy na rzecz Omenaa Foundation. 

19 października 2019 w przepięknych wnętrzach Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku odbędzie się „Bal Piękna z Przesłaniem” – Miss Polonia dla Omenaa Foundation. Wydarzenie organizowane jest w ramach jubileuszu 90-lecia istnienia konkursu Miss Polonia. 

W trakcie Balu zostanie zorganizowana aukcja charytatywna. Wyjątkowe prezenty i fanty na licytację wystawią znane i cenione osobistości świata kultury, sportu, mody i mediów oraz laureatki konkursu Miss Polonia. Zebrane w ramach aukcji pieniądze zasilą konto Omenna Foundation. Gościem specjalnym wydarzenia będzie aktualnie panująca Miss World 2018, Vanessa Ponce de Leon z Meksyku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Balu i wsparcia tej pięknej idei!

OMENAA FOUNDATION

OMENAA FOUNDATION powstała z inicjatywy Omeny Mensah, jednej z najpopularniejszych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Fundacja działa w trzech obszarach - edukacji, tolerancji oraz współpracy - w ramach których realizuje szereg projektów charytatywnych pomagając potrzebującym.

Najważniejszą inicjatywą organizacji jest budowa szkoły w Ghanie dla dzieci ulicy, których rodziny są bardzo biedne, więc nie mają najmniejszych szans na naukę w szkole. A tylko dobre wykształcenie pozwoli im w dorosłym życiu znaleźć dobrą pracę i wyrwać się z zaklętego kręgu nędzy. Budowa szkoły rozpoczęła się dwa lata temu. Do jej zakończenia potrzebne jest ok. pół miliona złotych

BAL CHARYTATYWNY

  • „Bal Piękna z Przesłaniem” – Miss Polonia dla Omenaa Foundation
  • 19 października 2019 (sobota), godzina 20:00
  • Hotel Narvil Conference & Spa w Serocku
  • Gość specjalny balu: Miss World 2018, Vanessa Ponce de Leon
  • W ramach Balu zostanie zorganizowana aukcja na rzecz Omenaa Foundation – przedmioty na licytację przekażą znane osoby świata kultury, mediów, sportu i mody oraz laureatki konkursu Miss Polonia: koszulka Roberta Lewandowskiego, przygotowana przez Mateusza Gesslera kolacja z Małgorzatą Rozenek, suknia projektu Lidii Kality, suknia Agaty Biernat z wyborów Miss World
  • Prowadzenie: Omena Mensah & Bartek Jędrzejak
  • Muzyczna gwiazda wieczoru: Nick Sinckler

Zaproszenie na Bal obejmuje:

  • Wykwintne menu 
  • Alkohol – open bar 
  • Moc atrakcji i występy gwiazd

Cena zaproszenia dla 1 osoby: 1000zł

 

Wpłat prosimy dokonywać do dnia 12 października 2019r. na konto Fundacji:
39 1600 1462 1849 6079 7000 0005

tytułem: Bal charytatywny

Potwierdzenie przelewu należy wysłać drogą mailową na adres: bal@misspolonia.com.pl

 

 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM