News

Kasia Włodarek na wyborach Miss Universe 2017 w Las Vegas

Od 12 listopada, II Wicemiss Polonia 2016, Kasia Włodarek przebywa w Las Vegas, USA na zgrupowaniu najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności na świecie - Miss Universe 2017.

Gala finałowa odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 listopada w Planet Hollywood. W konkursie bierze udział 90 kandydatek z całego świata. Za Kasią sesje zdjęciowe, nagrania filmów reklamowych oraz rozmowy z jury. Odbyła się także prezentacja w sukniach narodowych i wieczorowych oraz kostiumach kąpielowych. Kasia wystąpiła w białej sukni narodowej inspirowanej godłem Polski projektu Agaty Wojtkiewicz oraz spektakularnej, kobaltowej sukni autorstwa Patrycji Kujawy.

Zagraniczni obserwatorzy konkursu wielokrotnie typują Kasię Włodarek w gronie faworytek tegorocznego finału Miss Universe! W niektórych notowaniach pojawia się ona w ścisłej 10tce! My także możemy pomóc Kasi Włodarek w zdobyciu korony Najpiękniejszej Kobiety Wszechświata. Wystarczy zagłosować na Polskę na stronie www.vote.missuniverse.com

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM