Finalistki

9 / Dominika Szymańska

Zagłosuj na Dominikę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.9 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką drugiego roku prawa. W przyszłości chciałabym zostać adwokatem. W wolnym czasie lubię uprawiać sport i spotykać się z przyjaciółmi. Interesuję się kryminalistyką oraz podróżami. Miałam krótką przygodę z modelingiem. Dzięki temu mogłam wyjechać do Singapuru i zdobyć wiele nowych doświadczeń. Porozumiewam się w języku angielskim i francuskim. 

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w Miss Polonia 2016, ponieważ... namówili mnie do tego rodzina i znajomi.
 
Idealna Miss to... kobieta pewna siebie, ale nie zarozumiała. Seksowna, ale nie wulgarna. Inteligentna, ale nie arogancka. Empatyczna, ale nie przewrażliwiona. Energiczna i przede wszystkim ambitna, taka, która spełniałaby się w tej roli.
 
Inspiruje mnie... mój dziadek, który mimo przeciwności losu, choroby swojej żony, mojej ukochanej babci, zawsze zachowuje spokój i optymizm. Poprzez swoje bezgraniczne wsparcie, troskę oraz dobroć okazaną babci pokazał mi co oznacza prawdziwa miłość i bycie dobrym człowiekiem.
 
Moim największym marzeniem jest... bycie w przyszłości spełnioną kobietą, kochającą żoną oraz inspirującą matką.
 
Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... jestem wrażliwą, dobrą, ładną dziewczyną. Tak pewnie zabrzmiałaby typowa odpowiedź. Jednak moim zdaniem Miss Polonia to nie tylko piękna twarz i figura, ale przede wszystkim piękne serce. Gdybym to ja została obdarowana tym tytułem, to z pełnym zaangażowaniem reprezentowałabym swój kraj i nie bałabym się wyrażać swojego zdania, i podjęłabym każde wyzwanie.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM