Finalistki

8 / Aleksandra Woźnica

Zagłosuj na Aleksandrę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.8 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Studiuję prawo na jednym z warszawskich uniwersytetów. Mój plan na najbliższą przyszłość po ukończeniu studiów, to dostanie się na aplikację adwokacką, a następnie prowadzenie własnej kancelarii. Mówię w języku angielskim oraz uczę się języka niemieckiego.

Czas wolny najchętniej spędzam w gronie przyjaciół i rodziny. Uwielbiam gotować i podróżować. Radość sprawia mi poznawanie nowych osób i miejsc. Mam słabość do czekolady i słodkich wypieków.

Konkurs Miss Polonia jest dla mnie nowym doświadczeniem, jako że nie brałam wcześniej udziału w tego typu konkursach. Uważam, że życie daje różne możliwości, lekcje z których trzeba korzystać, tak aby być w pełni świadomym swoich czynów i aby nie żałować, że się czegoś nie spróbowało.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... chciałam udowodnić sobie, że mogę pokonać swoją nieśmiałość. Budowanie pewności siebie bez wątpienia przyda mi się w moim przyszłym zawodzie.

 

Idealna Miss to... osoba szczera, otwarta, mająca swoje pasje i cele. Wrażliwa na ludzką krzywdę, służąca pomocą, chcąca zmieniać świat na lepszy – taka właśnie jestem ja.

 

Inspiruje mnie... laureatka Pokojowej Nagrody Nobla - Malala Yousafzai. Jestem pełna podziwu dla odwagi, którą posiada ta zaledwie dziewiętnastoletnia dziewczyna. Już w wieku 12 lat nie godząc się z obowiązującymi prawami kobiet zaczęła walczyć o polepszenie sytuacji płci żeńskiej. Jako jedna z nielicznych przeciwstawiła się niesprawiedliwości zachodzącej w Jej państwie. Ta młoda kobieta jest uosobieniem piękna – walczy o lepsze jutro.

 

Moim największym marzeniem jest... realizacja wytyczonych przeze mnie celów. Na chwilę obecną najbardziej istotna jest dla mnie edukacja.

 

Powinnam zostać Miss Polonia 2016, ponieważ... jestem osobą sumienną, szczerą i dążącą do wyznaczonych celów. Miss to nie tylko wdzięk, szyk i uroda, to także wewnętrzne piękno i cechy charakteru, które odpowiednio wykorzystane pozwalają pomagać innym. Miss to także misja. Misja, którą każdy może realizować w wybrany przez siebie sposób. Jako ze jestem na studiach prawniczych nie jest mi obojętna krzywda ludzka - liczę na to, że w przyszłości moje wykształcenie pozwoli mi nieść bezinteresowną pomoc osobom poszkodowanym i ofiarom przemocy.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM