Finalistki

7 / Katarzyna Włodarek

Zagłosuj na Katarzynę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.7 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę z Wielunia, ale obecnie mieszkam we Wrocławiu, gdzie pracuję w Szpitalu Klinicznym - jestem lekarzem w trakcie stażu. Moje plany i ambicje związane z wykształceniem i pracą w zawodzie, wiążą się w najbliższej przyszłości z dostaniem się na wymarzoną specjalizację i realizacją jej w jednym z ośrodków akademickich. W przyszłości chciałabym się dalej rozwijać naukowo w dziedzinie medycyny, a być może nawet kształcić młodych lekarzy.

Wolny czas najchętniej spędzam z dobrą książką czy ćwicząc rysunek, ale też aktywnie - na rowerze czy siłowni. Moją ulubioną formą aktywności jest pole dance, który nie tylko pomaga mi dbać o formę, ale też daje poczucie kobiecości i pewności siebie. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca i kultury. Jestem też wierną fanką siatkówki. Modeling jest moją pasją, którą traktuję jako hobby. Mam także pewne doświadczenie w konkursach pięności - na szczeblach wojewódzkich (I wicemiss Polonia Województwa Łódzkiego 2014), ogólnopolskich, jak i międzynarodowych (Konkurs Miss Model Of The World w Chinach).

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... dzięki swoim wcześniejszym doświadczeniom wiem, jaką jest on wspaniałą przygodą, związaną z możliwością poznania ciekawych ludzi, udziału w sesjach zdjęciowych i zgrupowaniu finałowym. Oczywiście moim wielkim marzeniem byłoby zostanie Miss Polonia i reprezentowanie Polski w konkursie międzynarodowym, ale obecnie cieszę się chwilą i wyróżnieniem jakim jest bycie finalistką tego prestiżowego konkursu.

 

Idealna Miss to... na pewno kobieta atrakcyjna, o proporcjonalnych kształtach, ale przede wszystkim piękna wewnętrznie - spełniona zawodowo, w swoich pasjach i marzeniach, inteligentna, pewna siebie, znająca swoją wartość, umiejąca odnaleźć się w każdej sytuacji. Musi być odważna, ale i kobieca, subtelna, wrażliwa, na pewno miła i kulturalna. Bardzo ważny jest uśmiech Miss, który (obok korony) powinien jej niezmiennie towarzyszyć:) Myślę, że te cechy spełniają wszystkie ostatnie Miss Polonie, chociaż moją ulubioną jest Marcelina Zawadzka - przede wszystkim właśnie za promienny uśmiech.

 

Inspiruje mnie... Jak każdy z nas mam wiele osób, którymi się inspiruję - w modzie, stylu, sposobie bycia czy światopoglądzie. Największą inspiracją są jednak dla mnie ludzie, których spotykam na co dzień - w pracy, osoby starsze ode mnie stażem, od których mogę czerpać bezcenną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu mogę się rozwijać i stawać się lepszą w tym co robię. Najważniejszym wzorem są natomiast moi bliscy - głównie mama i babcia, bo to one właśnie nauczyły mnie wszystkiego, pokazały, co jest w życiu ważne i ukształtowały mój charakter i osobowość.

 

Moim największym marzeniem jest... mieć zawsze bliskie, życzliwe osoby wokół siebie, które nawet w trudnych sytuacjach potrafią być wsparciem i o które ja też mogę się troszczyć.

 

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... Każda z dziewczyn biorących udział w konkursie jest wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju, wszystkie są piękne i mądre, więc konkurencja jest ogromna. Ja jestem ambitna i nigdy się nie poddaję, staram się iść przez życie z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Gdybym została Miss Polonia, chciałabym pokazać wielu ludziom, że konkursy piękności to nie jest targowisko próżności lecz fantastyczne spotkanie wielu mądrych, pełnych wdzięku i urody kobiet. Ja jestem teraz w takim momencie swojego życia, że gdybym została wybrana Miss Polonia 2016 mogłabym w pełni cieszyć się tym sukcesem i z całkowitą odpowiedzialnością i dojrzałością godnie pełnić obowiązki Miss.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM