Finalistki

6 / Patrycja Pochmara

Zagłosuj na Patrycję! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.6 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Ukończyłam w tym roku studia na SGGW na kierunku socjologia ze specjalizacją komunikacji społecznej. Na co dzień pracuje jako agent nieruchomości. Zajmuje się również tworzeniem kolekcji własnej marki odzieżowej, która będzie miała premierę tego roku. Moją największą pasją prócz mody jest śpiew. Często brałam udział w koncertach charytatywnych. Dodatkowo posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy jako modelka, zarówno w Polsce jak i za granicą. Biegle mówię w języku angielsku.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... śledząc karierę wcześniejszych Miss, liczę na zdobycie ogromnego doświadczenia, które da mi większą siłę i pewność siebie. Zacznę w ten sposób realizować swój plan zdobycia niezależności i poszerzy to możliwości realizacji moich celów.

Idealna Miss to... dla mnie osobiście Pani Aneta Kręglicka. Polka, która jako pierwsza i jedyna została Miss Świata. Do dnia dzisiejszego piękna i elegancka kobieta. W wieku 25 lat zdobyła się na odważną i dorosłą decyzję i otworzyła własną firmę. Mając 25 lat i podobne plany, Pani Aneta jest dla mnie idealnym przykładem i motywacją do działania.

Inspiruje mnie... ciężka lecz bardzo owocna praca mojej mamy. Jest krawcową i to ona zaszczepiła we mnie od najmłodszych lat pasję do szycia i mody.

Moim największym marzeniem jest... móc kontynuować rozwój w połączeniu z własnym biznesem,  tworząc silną markę odzieżową na najwyższym poziomie jakości w Polsce. Również w przyszłości moim marzeniem jest zbudować szczęśliwą rodzinę, gdyż nie tylko jako Miss, ale jako kobieta, chciałabym się realizować jako żona i matka.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... Czuje się wykształconą i dojrzałą kobietą. Odpowiedzialną, by móc reprezentować biało-czerwone barwy na arenie międzynarodowej, w konkursie Miss Universe.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM