Finalistki

5 / Natalia Popis

Zagłosuj na Natalię! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.5 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką na kierunku Przedsiębiorstwo, Biznes i Zarządzanie w Wielkiej Brytanii. Od 6 lat pracuję jako modelka, co już od początku stało się moja wielką pasją i sprawiło, że jestem uzależniona od podróży dookoła świata. Modeling jest dla mnie nieopisaną przygodą, ale również okazją do poznawania nowych języków, kultur oraz odkrywania samej siebie. Miałam okazję pracować na  pokazach i sesjach zdjęciowych w Nowym Yorku, Tokio, Mediolanie, Londynie, Malezji, Indonezji i kilkukrotnie w Chinach. Podróże to najlepsza lekcja życia i m.in. dzięki nim nauczyłam się podstaw kilku języków. Mówię biegle i studiuję po angielsku, ale znam też dobrze podstawy francuskiego, włoskiego oraz najważniejsze zwroty w języku indonezyjskim i chińskim.

Od dziecka jestem  miłośniczką sportów wodnych. Przez 8 lat trenowałam zawodowo pływanie i udzielałam się jako ratowniczka wodna biorąc udział w wielu akcjach charytatywnych. Nadal regularnie uczęszczam na basen, ale ponadto kocham jogę, zumbę i bieganie. Uważam, że dzień bez endorfin to dzień stracony!

Swoją przyszłość wiążę ze światem biznesu, ale nie mam zamiaru rozstawać się z modą. Moim marzeniem jest otworzyć własną międzynarodową agencję modelek i dać szansę młodym dziewczętom doświadczyć tego, za co ja jestem ogromnie wdzięczna i co uwieczniam na ścianie moich wspomnień.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... Po pierwsze, kocham wyzwania i nowe przygody. Szczerze mówiąc, nigdy nie spodziewałam się, że znajdę się w finale konkursu Miss, ponieważ różni się on znacznie od wytycznych modelingu. Była to bardzo spontaniczna decyzja, ale moja intuicja mówi mi, że to będzie niezapomniane przeżycie! Miss Polonia to nie tylko konkurs piękności, ale wydarzenie, które rozpościera skrzydła na nowe możliwości w wielu dziedzinach. Oprócz spełnienia swoich marzeń otwierają się drzwi do pomocy innym na większą skalę niż mogłabym to osiągnąć w chwili obecnej. To przecież uśmiech drugiego człowieka uszczęśliwia najbardziej :) Do tej pory chętnie angażowałam się w eventy dobroczynne oraz byłam organizatorką kilku mniejszych akcji charytatywnych na rzecz dzieci, profilaktyki raka piersi oraz brałam udział w charytatywnych pokazach mody. Chciałabym połączyć swoje zamiłowanie do mody z możliwością pomocy innym i przyczynić się do powstania większych przedsięwzięć.

Idealna Miss to... Świecąca przykładem, dobroczynna, wykształcona i oczywiście piękna kobieta. W konkursie Miss, uroda odgrywa bardzo ważną rolę, ale to jednak nie wszystko. Miss powinna być inspiracją dla innych, wzbudzającą do działania osobowością, która niesie ze sobą dużo optymizmu i nadziei, zachwyca urodą, ale także potrafi sprawić by na ustach innych pojawił się uśmiech. Miss powinna być skromna oraz wyróżniać się jednocześnie charakterem i urodą.

Inspiruje mnie... Moja Mama. Jest wiele osób publicznych, które podziwiam, ale dla mnie to właśnie ona jest wyjątkowa. Jest to niezwykła kobieta, która śmiało mogłaby startować w wyborach Miss. Miłość oraz zaangażowanie z jakimi poświęca się innym jest idealnym przykładem jak prawdziwa Miss powinna działać dla dobra innych. Jest dla mnie wsparciem w każdym momencie mojego życia, nawet gdy znajduje się po drugiej stronie kuli ziemskiej. Zawdzięczam jej nie tylko długie szczupłe nogi, ale przede wszystkim to jak mnie wychowała. To ona nauczyła mnie jak być silną kobietą i walczyć o swoje marzenia. W przyszłości chcę być taką matką jak ona.

Moim największym marzeniem jest... Mam wiele marzeń i mimo, że codziennie ich przybywa, to zawsze dążę do ich spełnienia. Aktualnie, jednym z nich jest reprezentowanie Polski na konkursie Miss Universe, ponieważ taka szansa daje ogromne możliwości i dzięki rozgłosowi chciałabym zwiększyć  świadomość  i wrażliwość ludzi na to, co dzieje się wokół nas. Za kilka lat w moich planach jest otwarcie swojej agencji modelek, której modelki będą chodziły na pokazach największych światowych projektantów. Mam również bardzo przyziemne pragnienia, których nie miałam okazji jeszcze zrealizować. Zawsze chciałam biegle nauczyć się języka chińskiego albo skoczyć ze spadochronu. Ponieważ moją wielką pasją są podróże, jest jeszcze wiele miejsc na świecie, które moje oczy chciałyby zobaczyć, szczególnie nieznany mi kontynent Afryki. Uważam, że warto marzyć, bo to inspiruje nas do działania.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... Bycie Miss to nie tylko zaszczyt, ale i odpowiedzialność. To podróże otworzyły moje oczy na wiele przyziemnych spraw i zainspirowały do działania. Kocham dzieci i chciałabym pomóc przede wszystkim tym, których los dotknął chorobą lub innymi tragediami. Pragnę udowodnić, że piękno znajduje się wewnątrz serca człowieka. 22 lata to nie tak wiele, ale życie wyrzuciło mnie na głęboką wodę, gdy miałam 16 lat i  z perspektywy czasu jestem za to bardzo wdzięczna. Podczas dalekich azjatyckich wojaży, wielu miesięcy spędzonych bez rodziny i przyjaciół, nauczyłam się szybko przystosowywać do nowego środowiska oraz godzić pracę ze studiami, jednocześnie spełniając swoje pasje i marzenia. Gdy postawię sobie cel, nigdy się nie poddaję. Dzięki ciężkiej pracy, poświęceniu oraz zaangażowaniu we wszystko co robię, wiem, że jestem w stanie realizować najwyżej postawione cele. Wiele razy usłyszałam, że jestem skromną, ale niezwykle silną kobietą i właśnie tą siłę oraz swoje doświadczenia staram się wykorzystywać. Jestem optymistką nawet w najgorszych sytuacjach i staram się zarażać innych uśmiechem na każdym kroku. Chciałabym do tego również zainspirować innych. Uważam, że Miss Polonia powinna udowodnić, że uroda to nie wszystko, a piękno jest w duszy człowieka.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM