Finalistki

4 / Agata Drywa

Zagłosuj na Agatę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.4 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem tegoroczną Mis Polonia Województwa Łódzkiego. Pochodzę ze Szczecina, jednak w chwili obecnej mieszkam w Stambule. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i pracuję jako modelka oraz model scout. Moja praca związana z modelingiem pozwala mi na wiele podróży po świecie. W przyszłości chciałabym otworzyć własną agencję modelek, bądź pracować w mediach. Chciałabym związać moją pracę z podróżowaniem - moim największym hobby. Mówię w sześciu językach obcych, jestem miłośniczką sportu oraz pasjonuję się modą. 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... lubię podejmować nowe wyzwania i traktuję ten etap w moim życiu jako nowe doświadczenie, oraz możliwość rozwoju. 

 

Idealna Miss to... według mnie naturalna, inteligentna i nowoczesna kobieta, która chętnie pomaga innym. To osoba komunikatywna, naładowana pozytywną energią, pełna gracji i wdzięku.

 

Inspiruje mnie... Pani Aneta Kręglicka, gdyż jest idealnym wzorem do naśladowania dla wielu młodych kobiet. Jest ona osobą pełną elegancji, niezależną businesswoman i ikoną mody.

 

Moim największym marzeniem jest... zwiedzić każdy zakątek świata, każdy kto mnie zna wie, że uwielbiam podróżować.

 

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... jestem naturalną i przebojową dziewczyną, która swoją pracowitością osiąga zamierzone cele. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, swoimi doświadczeniami lubię dzielić się z innymi. Identyfikuję się z mottem filozofa Jean Paul Sartre - "Jesteśmy naszymi wyborami" i przez to staram się dokonywać tych najlepszych. 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM