Finalistki

3 / Kinga Zabielska

Zagłosuj na Kingę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.3 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: W przyszłości chciałabym zostać architektem, dlatego rozpoczęłam studia na kierunku architektura na Politechnice Białostockiej. W wolnym czasie uwielbiam rysować oraz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Mam wiele zainteresowań takich jak taniec towarzyski, siatkówka, pływanie, rysowanie. Porozumiewam się w języku angielskim i rosyjskim.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2016 ponieważ... Od dziecka tańczyłam taniec towarzyski i bardzo polubiłam być na scenie, czuję się tam przysłowiowo jak ryba w wodzie. Tego typu konkursy zawsze traktuję jako fantastyczną przygodę. Dzięki temu mogę nawiązać bardzo dobre kontakty z uczestniczkami, poznać wiele ciekawych i inspirujących osób oraz nauczyć sie wielu nowych rzeczy.

Idealna Miss to... oczywiście bardzo ciężko jest opisać idealny wygląd Miss, ponieważ każdy ma inny gust, ale ta dziewczyna musi mieć 'to coś' czego nie da opisać się słowami. Gdy wchodzi do pomieszczenia przyciąga spojrzenia i nie da się oderwać od niej wzroku. Oczywiście idealna Miss musi być miła, uśmiechnięta i powinna zarażać wszystkich tym uśmiechem. Nie można oczywiście zapomnieć o takich cechach charakteru jak zaradność, organizacja, dyscyplina, pewność siebie i pomoc innym. Od kilku lat śledzę konkursy piękności i mam kilka ulubionych Miss: jedną z nich jest Pia Alonzo Wurtzbach z Filipin, która jest aktualną Miss Universe. Drugą moją ulubioną Miss jest Megan Young, również z Filipin, która była Miss World 2013. Oczywiście nie można zapomnieć o naszych polskich Miss, jak Aneta Kręglicka, Miss World 1989 i Paulina Krupińska, Miss Polonia 2012. Każda z nich jest piękna i ma w sobie cechy idealnej Miss.

Inspirują mnie... moi rodzice,  ponieważ są to osoby najbliższe mojemu sercu. Moi rodzice są bardzo pracowici, ambitni i zaradni. Zawsze kiedy mam problem czy potrzebę mogę liczyć na ich dobra radę. Nigdy nie zawiodłam się na nich, zawsze bardzo mnie wspierają i motywują do działania i do dalszej pracy nad sobą.

Moim największym marzeniem jest... ukończyć wymarzone studia - architekturę, a w przyszłości założyć własną firmę związaną z moim wykształceniem. Również mieć dobre zdrowie oraz wspaniałą rodzinę i wstawać każdego ranka z uśmiechem na twarzy.

Powinnam zostać Miss Polonia ponieważ... jestem osobą bardzo zdyscyplinowaną, zawsze punktualną i z całodobowym uśmiechem na twarzy. Jestem zaradna, potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji. Jestem osobą, która chce być coraz lepsza i lubię rozwijać siebie i własne zainteresowania. Oczywiście lubię pomagać innym i chcę pokazać, że mam również piękne serce.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM