Finalistki

20 / Izabella Krzan

Zagłosuj na Izabellę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.20 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę z Olsztyna. Obecnie mieszkam w Warszawie, gdzie studiuję na trzecim roku ekonomię. Przez wiele lat trenowałam taniec towarzyski i siatkówkę. Bardzo ważna dla mnie jest aktywność fizyczna i tak staram się spędzać wolny czas. Oprócz sportu i studiów pracuję jako modelka. Biegle porozumiewam się w języku angielskim i dodatkowo uczę się języka hiszpańskiego. W przyszłości chciałabym pracować jako dziennikarka, bądź prezenterka telewizyjna. Moim marzeniem jest połączenie aktywności zawodowej z podróżami i poznawaniem kultur całego świata.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... od zawsze lubiłam podejmować nowe wyzwania i sprawdzać się na różnych płaszczyznach.

Idealna Miss to... kobieta o wyjątkowej aparycji i uśmiechu, którym 'zaraża' ludzi dookoła. Piękna z wyglądu, ale również o wspaniałym wnętrzu i nieprzeciętnej inteligencji.

Inspiruje mnie... moja mama. Pomimo wszelkich trudności, które napotkała w swoim życiu, posiada ogromną siłę, która pomaga jej zawsze w takich chwilach. Swoją życzliwością i uśmiechem obdarowuje ludzi dookoła Niej, przez co zyskuje sympatię i szacunek u każdej napotkanej przez siebie osoby.

Moim największym marzeniem jest... stworzyć w przyszłości ciepły dom z kochającą się rodziną.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... nie jest mi łatwo udzielić odpowiedzi na to pytanie. Trudno obiektywnie jest ocenić samą siebie pod względem kryterium urody, bo wszystkie finalistki są wyjątkowe i piękne. Jedyne co mogę powiedzieć o samej sobie to to, że jestem zawsze uśmiechniętą, życzliwą i pracowitą osobą co może być moim atutem podczas konkursu.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM