Finalistki

2 / Karolina Suchenek

Zagłosuj na Karolinę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.2 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką V roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. W przyszłości zostanę adwokatem. Wolny czas spędzam aktywnie (rower, bieganie, jumping fitness). Swoją przygodę z modelingiem rozpoczęłam w wieku 13 lat, kiedy wygrałam casting na moją pierwszą okładkę magazynu. Języki w których się porozumiewam to angielski, rosyjski no i oczywiście ukochana łacina.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... namówiła mnie do tego koleżanka ze studiów. Piękna prawniczka Katarzyna Oracka, która była w finałowej 5. Miss Polonia 2012 i brała udział w wyborach Miss International 2013.

Idealna Miss to... kobieta piękna na zewnątrz, ale również z pięknym charakterem - ambitna, pracowita, dobra dla innych ludzi i zawsze uśmiechnięta.

Inspiruje mnie... ciężka praca, odwaga, gotowość poświęcenia własnego życia i zdrowia w niesieniu pomocy innym ludziom przez mojego brata, który jest strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej w Jadowie.

Moim największym marzeniem jest... otwarcie własnej kancelarii prawnej. 

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... mam duże doświadczenie w modelingu, potrafię ciężko pracować i mam piękny uśmiech.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM