Finalistki

19 / Ewa Woch

Zagłosuj na Ewę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.19 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę z Inowrocławia, chociaż moje życie w Polsce toczy się praktycznie w Poznaniu. Pracuję w modelingu oraz w motoryzacji. Od 3 lat czynnie wylatuję na kontrakty modelingowe, przez co poznałam fantastycznych ludzi i zwiedziłam mnóstwo miejsc na świecie. Dzięki temu mam bardziej "przestrzenne" myślenie. Władam biegle językiem angielskim. W przyszłości widzę siebie jako właścicielka własnej firmy, którą będę prowadziła wraz ze swoją mamą. Moim hobby jest oczywiście moda oraz pisk opon na torze.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2016,  ponieważ... uwielbiam zdobywać nowe doświadczenia i poznawać ludzi, którzy mają podobne pasje jak ja.

Idealna Miss to... pewna siebie oraz świadoma swojej wartości kobieta, która wie co chce w życiu osiągnąć.

Inspiruje mnie... moja mama. Najwspanialsza kobieta, która pomimo ciężkich chwil w życiu ma w sobie ogrom wytrwałości i zaparcia. To ona zawsze popycha mnie do przodu gdy ja nie wiem co robić, mobilizuje oraz robi wszystko, abym miała jak najlepsze życie.

Moim największym marzeniem jest... realizacja wytyczonych wcześniej przeze mnie celów.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... chciałabym pokazać, że osoba taka jak ja - wszechstronna, z jasnymi zasadami i działająca na różnych płaszczyznach potrafi być wzorem dla innych i pozostać sobą. Co mnie wyróżnia? Tryskam energią i jestem nieprzewidywalna, a przecież każdy lubi niespodzianki ;)

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM