Finalistki

18 / Ludwika Cichecka

Zagłosuj na Ludwikę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.18 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Od wielu lat pracuję jako modelka. W wieku 18 lat przeprowadziłam się do Warszawy, sporo podróżowałam. Mój zawód jest zarówno moją pasją, uwielbiam pracę na planie. Najbardziej podoba mi się przywdziewanie różnych ról - modeling to często takie małe aktorstwo, kocham się zmieniać. Chciałabym pozostać w branży, również od tej drugiej strony. Kilka lat pracy pozwoliło mi na nawiązanie ciekawych znajomości, mogłabym pracować dla agencji modelek, często obserwuję młode dziewczyny, szukam potencjału, interesuje mnie również produkcja sesji. Jestem trochę artystyczną duszą, kocham rysować, malować. Kiedy się nudzę, zawsze łapię ołówek i jakikolwiek kawałek kartki, który mam pod ręką. Mówię w języku angielskim i uczę się hiszpańskiego.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... Przyjaciele i chłopak namówili mnie do wzięcia udziału w konkursie. Od wielu lat pracuję w branży modelingu, wybory traktuję jako fajne uzupełnienie zawodu, przysłowiową "wisienkę na torcie", a przy okazji nowy, ciekawy krok w moim życiu.

Idealna Miss to... taka, która posiada piękno zewnętrzne i wewnętrzne.

Inspirują mnie... piękne, silne i dobre kobiety, które potrafią walczyć nie tylko o swoje, ale i o dobro innych. Ze współczesnych kobiet świetnym przykładem wg. mnie jest Angelina Jolie. Posiada wszystkie te cechy, stale angażuje się w działalność humanitarną, wciąż prężnie wykonuje swój zawód, a przy tym wszystkim wydaje się być kochającą matką i żoną co jest ogromnie istotne. Rodzina jest najważniejsza.

Moim największym marzeniem jest... Nie zdradzam marzeń, gdyż wtedy się nie spełnią! :)

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... To jedno z tych pytań, których nie lubię, ponieważ musiałabym zachwalać samą siebie, a nie potrafię tego robić. Dlaczego powinnam zostać Miss? Nie wiem czy powinnam. Każda z kandydatek jest piękna i wyjątkowa, myślę że widzowie i jury śledząc nas, sami najlepiej zdecydują, która jest tą odpowiednią. Ja obiecuję, że w razie wygranej zrobię wszystko aby godnie reprezentować ten tytuł! :)

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM