Finalistki

17 / Anna Pupiel

Zagłosuj na Annę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.17 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę z Białej Podlaskiej, a obecnie mieszkam, pracuje i rozwijam swoje pasje w Warszawie. Jestem lekarzem dentystą i jako Miss Polonia chciałabym rozszerzać edukację prozdrowotną Polaków. Z racji swojego wykształcenia wiem, że świadomość pacjentów dotycząca higieny jamy ustnej jest zatrważająco niska. Od zepsutych zębów zaczyna się szereg innych chorób. Nie chcę zmieniać świata, ale mieć swój wkład w uczynienie go bardziej roześmianym. W wolnym czasie uprawiam sport jeżdżąc konno i na snowboardzie. Czytam literaturę popularnonaukową. Przed studiami uprawiałam wyczynowo taekwon-do. Wtedy nauczyłam się ciężkiej pracy i walki o zwycięstwa. Jestem pasjonatką i potrafię poświecić dużo czasu na rozwój w dziedzinie, która mnie fascynuje. Ostatnio odkryłam batik. Porozumiewam się w języku angielskim, a wkrótce rozpocznę naukę języka niemieckiego.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... Kilka rzeczy złożyło się na tę decyzję. Przede wszystkim, Miss Polonia to nie tylko zgrabne nogi, ale idealistka wykorzystująca tytuł do pomocy innym. Mam jasno sprecyzowane cele i wydaje mi się, że jestem odpowiednią kandydatką na to miejsce.

Idealna Miss to... Kobieta, która świeci przykładem. Musi posiadać piękno zewnętrzne idące w parze z pięknem wewnętrznym. Moim wzorem Miss jest Aneta Kręglicka, która posiada pewność siebie wynikającą z wiedzy,
inteligencji i pięknej aparycji.

Inspiruje mnie... Inspirują mnie ambitne osoby, które mają jasno określone cele i do nich konsekwentnie dążą. Z podziwem patrzę na wyczyny sportowców, oraz zmagania moich kolegów lekarzy.

Moim największym marzeniem jest... Nie jestem typem marzycielki. Austriacki psychiatra Frankl uważa, że największym popędem człowieka jest poszukiwanie sensu oraz celu. Mocno stąpam po ziemi, wyznając zasadę, że tylko ciężką pracą można dojść do obranego celu. Na moim celowniku jest obecnie szeroko pojęta działalność prozdrowotna.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... Zdaję sobie sprawę, że tytuł zobowiąże mnie do udzielania się w różnych dziedzinach. Jestem dojrzała, odpowiedzialna i obowiązkowa. Dam radę, na pewno!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM