Finalistki

16 / Katarzyna Szklarczyk

Zagłosuj na Katarzynę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.16 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką I roku weterynarii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od siedemnastego roku życia pracuję jako modelka, dzięki czemu mogę robić to, co kocham - zwiedzać świat i poznawać inne kultury. W przyszłości chciałabym otworzyć własną klinikę weterynaryjną, by połączyć moją miłość do zwierząt z chęcią niesienia pomocy innym. Moim hobby jest sport, a szczególnie siatkówka, którą trenowałam przez 6 lat w szkole sportowej. Uwielbiam również gotować zdrowe posiłki dla swoich bliskich oraz zachęcać ich do wspólnej aktywności fizycznej :). Niedawno wróciłam do swojej pasji z dzieciństwa - jazdy konnej. W wolnych chwilach lubię czytać książki o rozwoju duchowym i osobowym. Znam język angielski i rosyjski.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2016 ponieważ... nie wykorzystałam swojej szansy, gdy jako Miss Nastolatek Małopolski 2012 zrezygnowałam z wystąpienia w ogólnopolskim finale konkursu. Powodem były Mistrzostwa Polski Kadetek w piłce siatkowej, które odbywały się w tym samym czasie. Wtedy postawiłam na sport i wraz z drużyną wywalczyłyśmy brązowy medal :)

Idealna Miss to… Miss World 2014 Rolene Strauss - kobieta, która jest zarówno piękna na zewnątrz jak i wewnątrz. Rolene jest studentką medycyny, a jej życiową misją jest niesienie pomocy chorym kobietom w RPA. Pragnie wykorzystać wszystkie możliwości jakie otrzymała, aby inspirować, kochać, dawać nadzieję i pomagać innym.

Inspiruje mnie… Martyna Wojciechowska, która jest kobietą sukcesu; realizuje w życiu swoje największe pasje i ma odwagę pokonywać wszelkie bariery. Jest piękną, silną kobietą, a przede wszystkim ma ogromne serce - pomaga ludziom w potrzebie m. in. wsparła budowę nowej kliniki hematologii dziecięcej - Przylądka Dobrej Nadziei. W swojej książce „Przesunąć horyzont” pokazuje, że nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach warto walczyć o siebie i spełniać swoje marzenia.

Inspiruje mnie również moja starsza siostra Ania, która jest najbardziej ambitną i wartościową osobą jaką znam. Zawsze dąży do wyznaczonych celów. Chętnie służy innym pomocą oraz ceni dobro swoich bliskich ponad wszystko. Jest moich aniołem stróżem, wspiera mnie w trudnych sytuacjach oraz pomaga w podejmowaniu życiowych wyborów.

Moim największym marzeniem jest... aby być szczęśliwą. Może brzmieć to banalnie, ale na szczęście składa się wszystko to, co dla mnie w życiu jest najważniejsze: zdrowie, rodzina, miłość, sukcesy i spełnienie zawodowe. Jednym z moich marzeń jest także odbycie praktyk weterynaryjnych w rezerwacie dzikich zwierząt w Afryce bądź Ameryce Południowej.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... wszystko co robię, robię w stu procentach, oddaję temu całe serce. Jestem osobą ambitną, otwartą na świat, empatyczną i nie bojącą się wyzwań. Wierzę, że przy właściwym podejściu i samozaparciu można wiele osiągnąć. Nie ma bowiem w życiu rzeczy niemożliwych. Chciałabym również pokazać młodym kobietom, że do wszystkiego można dojść ciężką pracą. Warto zawalczyć o siebie, swoje marzenia i wykształcenie.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM