Finalistki

15 / Karolina Mikołajczyk

Zagłosuj na Karolinę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.15 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką Katedry Mody Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Moją największą pasją jest projektowanie ubioru - sprawia mi wielką radość. Pragnę skupić się na ukończeniu studiów. W przyszłości planuję mieć swój własny biznes związany z branżą modową. W wolnym czasie pracuję jako modelka. Jako szesnastolatka miałam zaszczyt wygrać konkurs THE LOOK OF THE YEAR i od tamtej pory nieprzerwanie jestem w tym zawodzie. Ta praca pozwoliła mi podróżować oraz podziwiać wiele pięknych rzeczy w moim życiu. Uwielbiam tańczyć szczególnie tańce latynoamerykańskie. Przez siedem lat tańczyłam balet. Ogromną przyjemność sprawiają mi wszelkie sporty wodne, w szczególności nurkowanie i surfing. Bez problemu posługuję się językiem angielskim.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... status ten od dziecka utożsamiał mi się z pewnym ideałem kobiety, którą zawsze chciałam być. Już jako mała dziewczynka podziwiałam te ślicznotki, podkradałam mamie wieczorowe sukienki i zakładałam je na przeróżne sposoby przed lustrem. Od tamtej pory dużo się nie zmieniło. Oprócz tego uważam, że jest to świetna okazja do poznania ciekawych ludzi i poszerzenia horyzontów.

Idealna Miss to... osoba pewna siebie, odznaczająca się dużą wrażliwością na świat. Zawsze dyplomatyczna, zawsze zadbana, o czarującym uśmiechu. Mająca to coś, że nie potrafisz przejść obok niej obojętnie :)

Inspiruje mnie... wiele osób. Mocno wierzę, że każda osoba w moim życiu jest po coś i może stać się inspiracją w jednym uśmiechu czy geście. Jest wiele kobiet, które sobie cenię i podziwiam, np.: Helena Rubinstein czy Diane von Furstenberg. Pierwszą jednak zawsze pozostanie moja ukochana mama.

Moim największym marzeniem jest... Myślę, że każda kobieta marzy o tym żeby mieć rodzinę, dzieci i domek na plaży. Chyba nie jestem w tym wyjątkowa. Moje plany zawodowe mogą się zmieniać, ale to jedno marzenie jest w mojej głowie od zawsze. Oprócz tego zawsze chciałam skoczyć ze spadochronu i polecieć na księżyc.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... chciałabym dzielić się swoją pozytywną energią i miłością do świata z innymi ludźmi. Być dobrym ambasadorem swojego kraju i kultury, w której dorastałam. Wiem, że mam wiele do zaoferowania i widzę to jako wielka szansę, która pozwoli mi udowodnić, że piękno nie jest jednoznaczne. Oprócz tego pragnę pomagać dzieciom bo wierzę, że to właśnie one są przyszłością.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM