Finalistki

14 / Angelika Staros

Zagłosuj na Angelikę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.14 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Studiuję Architekturę Krajobrazu na WSEiZ w Warszawie. Po ukończeniu studiów planuję otworzyć własne biuro projektowe, które będzie miało za zadanie tworzyć piękno otoczenia, nieść radę i pomoc. Chciałabym przekształcać tereny zielone przy szpitalach, domach dziecka i hospicjach żeby ludziom, którzy tracą nadzieję, żyło się milej, aby ukoić chociaż trochę ich cierpienie. Czas wolny spędzam na długich spacerach z moim psem. Czasem również wyprowadzam charytatywnie psy w schronisku, jeżdżę rowerem i czytam książki. Lubię również spędzać wolne chwile z pędzlem w dłoni malując piękne krajobrazy. Przygodę z modelingiem zaczęłam 4 lata temu. Biorę udział w sesjach zdjęciowych i pokazach. Znam język angielski.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... jest to najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce. To zaszczyt być w finale, po za tym od dziecka o tym marzyłam. Konkursy Miss Polonia oglądałam od zawsze,  marzyłam, że kiedyś znajdę się w gronie finalistek i bardzo się ciesze, że Miss Polonia wraca po krótkiej przerwie. To naprawdę świetna przygoda.

Idealna Miss to... dziewczyna o nieprzeciętnej urodzie, pięknej figurze i porażającym uroku osobistym, ale Miss to nie tylko uroda. Czym cechuje się Miss? Klasą, wdziękiem, pięknym umysłem, kulturą osobistą, nienagannym zachowaniem, skromnością, dobrym sercem i miłością do świata.

Inspiruje mnie... Nie posiadam autorytetu i staram się nikogo nie naśladować. Chcę rozwijać własny charakter i być sobą. Są ludzie których cenię i podziwiam, a oni nikogo nie naśladowali. Ludzi należy kochać i nie żyć dla samego siebie, podążać własną ścieżką. Doskonalić trzeba się przez całe życie, a nie czerpać gotowe wzorce.

Moim największym marzeniem jest... przeżyć życie z uśmiechem na twarzy i radością w sercu, pozostawić po sobie na świecie przykład miłosierdzia.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... posiadam cechy idealnej Miss - jestem błyskotliwą, skromną dziewczyną z klasą, jestem wrażliwa na ludzką krzywdę, chętnie pomagam potrzebującym ludziom i zwierzętom.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM