Finalistki

13 / Natalia Koresendowicz

Zagłosuj na Natalię! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.13 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Obecnie moim miejscem zamieszkania są dwa kraje: Polska, w której mam przyjaciół i rodzinę oraz Francja, gdzie pracuję jako modelka i aktualnie mieszkam. Wolny czas spędzam przede wszystkim z przyjaciółmi i rodziną gdyż przez ciągłe podróże ciężko pogodzić życie prywatne z zawodowym. Uwielbiam adrenalinę i skrajne emocje. Ostatnio próbowałam nurkowania nad Lazurowym Wybrzeżem.

Jestem kobieta niezależną i odważną. Swoją karierę modelki zaczęłam w Europie 8 lat temu, później przeniosłam się na 4 lata  do Chin, lecz tęskniąc za zachodem wróciłam do Paryża. W między czasie spróbowałam sił jako stewardessa w liniach lotniczych. To doświadczenie nauczyło mnie systematyczności, konsekwencji oraz uporu w dążeniu do realizacji celów. Podróże oraz kontakt z ludźmi z całego świata pozwoliły mi na naukę języków obcych takich jak angielski, włoski, chiński czy teraz francuski.

Moje najbliższe plany związane są paradoksalnie w porównaniu z zawodem modelki - z jedzeniem. Uwielbiam jeść, gotować, eksperymentować w kuchni. Pragnę otworzyć własną restaurację gdzie będę mogła gościć wszystkie bliskie mi osoby i gdzie każdy będzie wracał z utęsknieniem.


fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... Była to przypadkowa decyzja. Moja przyjaciółka planowała wybrać się na casting wiec i ja zaryzykowałam. I udało się. Natomiast w przeszłości było to moje wielkie marzenie. Już od dziecka wyobrażałam sobie, że uczestniczę w takim wydarzeniu i dumnie zakładam koronę na głowę. Do dziś pamiętam ten sen:)

Idealna miss to... kobieta niezależna, ambitna, delikatna, szczera i piękna. Jeśli chodzi stricte o charakter to uważam, że należy się czymś wyróżniać, być osobą unikatową i oryginalną. Należy mieć pasje i cele w życiu. Osobiście cenię sobie takie cechy charakteru jak determinacja i upór w dążeniu do celów. Rozsądek i inteligencja również są niezmiernie przydatne i ważne! Co do wyglądu - myślę, że nie ma na to idealnej odpowiedzi. Każdy ma określony gust - ciężko zadowolić wszystkich. Ale należy mieć wokół siebie pozytywna aurę - dużo uśmiechu oraz błysk w oku to recepta na sukces:)

Inspiruje mnie... cudowna kobieta Diane von Furstenber. Jest ikoną twarzy w świecie mody od ponad 40 lat. Belgijska projektantka na liście jako 68 najbardziej wpływowych kobiet na świecie w Forbes. Dokonała rewolucji nie tylko w projektach modowych, ale również zmotywowała wiele kobiet do osiągania celów i walki. Polecam jej biografie "The woman I wanted to be".

Moim największym marzeniem jest... już od dawna jest posiadanie własnej restauracji. Ta myśl siedzi mi w głowie długi czas. Szczególnie jak zaczęłam podróżować po świecie i odkrywać tajniki różnorodnej kuchni. Kocham jeść i kocham gotować. Cudownie będzie stworzyć restaurację, gdzie ludzie zakochają się w serwowanym jedzeniu już od pierwszego kęsa. Mam nadzieję, że uda mi się stworzyć takie magiczne miejsce.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... Jestem osobą bardzo ciepłą i autentyczną. Nie udaje i nie muszę niczego robić na pokaz, jestem sobą i ludzie darzą mnie sympatią. Liczę, że będzie tak też i w tym przypadku. Myślę, że wygrana opiera się na dwóch czynnikach - wyglądzie i osobowości. Jestem bardzo niezależna osobą, mam ciekawą historię życia, nie boję się wyzwań które niesie mi życie, radzę sobie z przeciwieństwami i uparcie dążę do celów, gdyż determinacja i konsekwencja czynią nas wygranymi. Wiele musiałam w życiu przejść by być tu, gdzie jestem. Nie zawsze byłam taka jaka jestem teraz. Dużo i ciężko nad sobą pracowałam aby osiągnąć taki poziom. Mam nadzieję że widzowie i jury zobaczą we mnie tę siłę i dostrzegą także aurę, którą wokół siebie roztaczam.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM