Finalistki

12 / Angelika Stępień

Zagłosuj na Angelikę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.12 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką drugiego roku Filologii Romańskiej z językiem angielskim. Nigdy wcześniej nie sądziłam, że taki będzie mój kierunek dalszych działań, związanych z edukacją, jednak teraz mogę powiedzieć, że nie ma nic równie przyjemnego, jak nauka języków obcych! Żyję teraźniejszością, lecz pod kątem moich marzeń lekko wybiegam od dnia dzisiejszego... Zatem w przyszłości planuje zrealizować jedno z moich największych marzeń, jakim jest kariera aktorska. Wierzę, że swoją pracą i ogromnymi chęciami wespnę się na satysfakcjonujący szczebel i będę mogła realizować się w tym, co siedzi wewnątrz mnie. Czas wolny spędzam aktywnie. Ruch towarzyszy mi na co dzień. Uwielbiam jeździć na rowerze, pływać, a moją największą pasją jest taniec. Poza tym, zaspokajam swoją ciekawość czytając różne artykuły psychologiczne, związane również z religią. Znam język angielski i francuski. Od dwóch lat działam w modelingu, mogę powiedzieć, że zyskałam już pewne doświadczenie i obycie, dzięki tej pracy, które przydaje się również w życiu codziennym. Świat mody może otworzyć przed nami wiele drzwi, do dotąd nieznanych nam miejsc, kto wie, co jeszcze szykuje i dla mnie.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... jest to dalszy etap moich działań związanych z konkursami piękności. Po otrzymaniu tytułu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2015 zrozumiałam, że nie chce tak szybko żegnać się z tym, co stało się poniekąd cząstką mnie, dlatego postanowiłam spróbować dalej swoich możliwości.

Idealna Miss to... według mnie powinna być to osoba odpowiedzialna, z poczuciem humoru, otwarta na ludzi, kochająca naturę, mająca szeroki światopogląd, chłonna świata, przy czym nadal pozostająca sobą i żyła zgodnie ze swoimi priorytetami.

Inspiruje mnie... szukając motywacji, natrafiłam na wspaniałego człowieka, jakim jest Nick Vujcic. Jego osoba jest świadectwem na to, że to, co dla ludzi jest niemożliwe, w oczach Boga wszystko staje się możliwe. Jest motywacją zarówno dla mnie, jak i dziesiątek tysięcy ludzi na świecie. Jednakże, nie ulega wątpliwościom, że od najmłodszych już lat moją największą inspiracją i motorem do działania były, są i będą dwie najwspanialsze kobiety w moim życiu - Mama i Babcia.

Moim największym marzeniem jest... Co do moich marzeń.. Zakładam wygodne buty i zamierzam zdobyć wiele wspaniałych szczytów!

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... W głębi duszy wierzę, że moja obecność tutaj nie jest przypadkowa, a udział w konkursie niesie za sobą jakiś ściśle określony cel.  Mam nadzieję, że dzięki swojej osobie po raz kolejny udowodnię, że piękno człowieka prawdziwe jest tylko wtedy, kiedy zachodzi spójność między tym, co siedzi wewnątrz, a tym co objawia się na zewnątrz. Pragnę udowodnić zarówno samej sobie, jak i wielu kobietom, że każda z nas jest wygraną, gdy tylko uwierzy w samą siebie, a zaszczyt uczestnictwa w tym konkursie, jak najbardziej może nam w tym pomóc.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM