Finalistki

11 / Paulina Rułka

Zagłosuj na Paulinę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.11 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Studiuję zarządzanie na Uniwersytecie Łódzkim. Od 7 lat pracuję jako modelka dzięki czemu realizuję swoją ogromną pasję do podróżowania, poznawania nowych kultur oraz ciekawych ludzi. Uwielbiam szybkie tempo życia i optymistycznie patrzę na świat. Uspokaja mnie joga oraz czas spędzony z rodziną. W przyszłości chciałabym pracować w świecie mediów.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... namówiła mnie do tego rodzina. Uważam, że wygrana da mi szansę lepszego poznania świata mediów, z którym chciałabym związać swoją przyszłość. Oprócz tego lubię zdrową rywalizację, lubię sprawdzać się w nowych wyzwaniach.

Idealna Miss to.... oprócz urody i pięknej figury, to przede wszystkim dobro wewnętrzne. Powinna zachowywać klasę i dostojność, a jednocześnie mieć w sobie swobodę i luz. Jest to osobowość, która pod każdym aspektem wyróżnia się na tle innych dziewczyn. To osoba ciekawa świata, wrażliwa i niebojąca się nowych wyzwań. Wśród wszystkich zdobywczyń korony według mnie najbardziej charyzmatyczną jest Marcelina Zawadzka.

Inspiruje mnie... moja babcia. Jest to osoba, która od dziecka wpoiła mi określone zasady i która w dużej mierze ukształtowała moje poglądy na świat. Oprócz niej od zawsze podziwiam Justynę Kowalczyk. To osoba godna uwagi, z wieloma sukcesami. Dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji pokazuje, że nigdy nie należy się poddawać. Niejednokrotnie nominowana w plebiscytach dla najlepszych sportowców. Współpracuje z wieloma fundacjami pomagając potrzebującym. Jest to prawdziwa kobieta sukcesu.

Moim największym marzeniem jest... mieć w przyszłości pracę, dzięki której będę mogła się rozwijać i podróżować. Czyli robić w życiu to co lubię i lubić to co robię.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... Od najmłodszych lat mam obycie ze sceną, jako mała dziewczynka przez 8 lat tańczyłam w zespole tanecznym. W dalszym etapie swojego życia zajęłam się światem mody - od 7 lat pracuję jako modelka. Do tej pory odwiedziłam już 19 krajów więc poznałam wiele kultur i uważam, że dobrze odnalazłabym się w roli tegorocznej delegatki na Miss Universe. Oprócz tego jestem osobą otwartą i kontaktową oraz pełna determinacji w drodze do wybranego celu.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM