Finalistki

10 / Angelika Lipa

Zagłosuj na Angelikę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.10 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie:  Jestem modelką i studentką. Uwielbiam eksperymentować w kuchni, ale nie lubię sprzątać. Jazda motocyklem - na razie tylko jako pasażer, dobra książka,wieczorny jogging to jest to co lubię. Chociaż teraz głównie skupiam się na modelingu, to wcześniej jednak moją pasją była muzyka - skończyłam szkołę muzyczną. Jestem szczera, uczciwa i tego też oczekuję od innych.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... Lubię wyzwania - czy to jazda motocyklem czy konkurs piękności :) Zawsze to nowe doświadczenie. Można sprawdzić siebie: czy potrafisz przegrywać i wygrywać (wygrywać też trzeba umieć ;)) czy sukces lub porażka Cię zmieni.

Idealna Miss to... Kobieta z charakterem, pewna siebie, trochę szalona, ale jednocześnie wrażliwa i pokorna. Jej uroda powinna iść w parze z inteligencją - piękna ciałem jak i duszą.

Inspiruje mnie... To może wydać się banalne, ale inspiruje mnie moja Babcia, a dlaczego? Długo by o tym opowiadać. Podziwiam silne, niezależne i piękne kobiety takie jak np. Martyna Wojciechowska czy Angelina Jolie.

Moim największym marzeniem jest... to by moja rodzina była jak najdłużej przy mnie. Bez niej nie byłabym w tym miejscu i nie osiągnęłabym tego, co do tej pory. To ona daje mi siłę by działać, nie poddawać się i spełniać marzenia.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... To może ja zadam to pytanie... czy powinnam? Każda z nas tak naprawdę tego pragnie... To wielkie wyróżnienie! Jest to jak spełnienie dziecięcych marzeń o byciu prawdziwą księżniczką i noszeniu prawdziwej korony (nie tej plastikowej z odpustu:)). To, czy nią zostanę, nie zależy ode mnie, ale wiem jedno - nie przyniosłabym wstydu, a korona pięknie pasowałaby do moich blond włosów ;)

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM