Finalistki

1 / Aleksandra Śmiałkowska

Zagłosuj na Aleksandrę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.1 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Studiuję kosmetologię w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Chciałabym pokazać kobietom jak wydobyć z nich piękno zewnętrzne i wewnętrzne. Pokazać jak zadbać o swój wygląd, nauczyć jak zadbać o swoje ciało, jak zrobić makijaż dostosowany do danego tupu urody. W wolnych chwilach staram się spędzać czas aktywnie. Uwielbiam biegać. Jest to czas tylko dla mnie, ale i dla moich myśli. Kocham moment kiedy po skończonym biegu, gdy wydzielają się endorfiny. Jak każda mała dziewczynka marzyłam aby zostać modelką jednak nigdy nie miałam na tyle odwagi aby spróbować. Dopiero teraz spełniam swoje marzenie.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Gabbiano

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2016, ponieważ... pragnęłam pewnej zmiany w swoim życiu. Uważam, że udział w tak prestiżowym konkursie to cudowna przygoda i niepowtarzalna szansa na zrobienie czegoś dla siebie, podbudowanie poczucia własnej wartości. Pragnę udowodnić samej sobie i innym, że warto mieć marzenia, obierać w życiu cele i cierpliwie dążyć do ich realizacji, tak aby w przyszłości nie żałować swoich decyzji, a wręcz przeciwnie mieć powód do dumy.
 
Idealna Miss to... według mnie dziewczyna o bardzo złożonej osobowości, która wyróżnia się temperamentem, przebojowością i ambicją, ale przy tym pozostaje osobą skromną, ciepłą i przyjazną. Musi emanować wdziękiem i radością, ale jednocześnie ciężko pracować na to, by swoją postawą dawać przykład innym. Idealna Miss to przecież nie tylko ładna twarz i smukłe ciało, ale również, a może przede wszystkim, wbrew stereotypom, dusza i serce.
 
Inspiruje mnie... mnie moja mama. To kobieta o wielkim sercu. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia, od zawsze uczy mnie pokory i czerpania radości z każdej drobnostki. Dzięki niej wiem jak wyciągnąć lekcję z porażek i jak iść przez życie z podniesiona głową, mimo przeciwności losu. Pamiętam jak zawsze powtarzała mi - doceniaj każdy dzień i ludzi, którzy są wokół Ciebie, a gdy upadniesz w życiu, to szybko wstawaj, otrzep kolana, zapamiętaj o co się potknęłaś i idź dalej. Dziękuje Ci mamo!
 
Moim największym marzeniem jest... być mentalnie niezależną, żyć wedle własnych wartości, jakimi są rodzina,  rozwój osobisty, szacunek i odpowiedzialność. Chciałabym zawsze postępować w zgodzie z samą sobą i tak by nikt, nigdy nie musiał przeze mnie płakać – chyba, że ze śmiechu.
 
Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... jestem dziewczyną nietuzinkową, charyzmatyczną, odpowiedzialną i ambitną, ale mam w sobie również całe pokłady ciepła i empatii. Przez życie idę z szerokim uśmiechem na ustach, wśród bliskich znane jest moje poczucie humoru i sądzę, że to właśnie takie pozytywne nastawienie dodaje mi sił. Obecnie jestem mocno skoncentrowana na finale wyborów i wkładam mnóstwo pracy w przygotowania. Staram się czerpać jak najwięcej z tej wspaniałej przygody, a jeśli okaże się, że to ja zostanę nową Miss Polonia, to będę nosić koronę z dumą.   
 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM